Potrzebowaliśmy szafy wnękowej dla firmy

Potrzebowaliśmy szafy wnękowej dla firmy

13 kwietnia, 2017 Wnętrze 0

Firma w której pracuję zawsze tętniła życiem. Z dnia na dzień mieliśmy coraz więcej pracowników i często zmienialiśmy siedzibę. Ostatnia wydawała się bardzo przytulna i wszystkim przypadała do gustu.Jednak wraz z nowymi obowiązkami i zadaniami wychodziły całkiem nowe problemy odnoście zagospodarowania miejsca.

Szukałem porządnych szaf wnękowych 

szafy wnękowe lubelskieNie mieliśmy żadnego pomieszczenia na pewne akcesoria w naszej branży. W końcu szefowa zleciła mi abym coś z tym zrobił. Długo myślałem nad możliwościami naszego pomieszczenia i zauważyłem sporą wnękę w pewnym miejscu. Od razu zaproponowałem jej szafę. Okazało się, że to było świetne rozwiązanie i mam poszukać jakiegoś dobrego wykonawcy. W internecie ogłaszało się sporo firm ale nie wiedziałem którą mam wybrać. W końcu mój przyjaciel polecił mi pewną pozycję i zdecydowałem się z niej skorzystać. Były to szafy wnękowe Lubelskie. Ich producent odznaczał się sporą precyzją i wiedziałem, że będą pasować do klimatu naszego firmowego pomieszczenia. Po konsultacji i dokonaniu potrzebnych pomiarów musiałem czekać zaledwie siedem dni roboczych i ekipa zamontowała nowy mebel we wnęce. Ogólnie byłem bardzo zadowolony. Jednak zostały pomylone kolory i zamiast szarej szafy przysłano nam białą. Na szczęście szefowej od razu przypadł do gustu nowy kolor i nie chciała żadnej zmiany. Oczywiście wynagrodzono nam tą pomyłkę pewną zniżką. Muszę przyznać, że efekt końcowy wyszedł bardzo dobrze i wszystko wyglądało porządnie. Oczywiście zdecydowałem się polecać tego wykonawcę dalej.

Był dobry w swoim fachu, a nasza firma otrzymała dobrej jakości nowoczesną szafę do własnego użytku. W przyszłości chciałem podobny model u siebie w domu, ponieważ szafy we wnęce oszczędzają cenną przestrzeń i można jakoś zagospodarować wolne miejsce.