Pozowałam do zdjęć biznesowych

Pozowałam do zdjęć biznesowych

12 lutego, 2018 Fotografia 0

W naszej firmie szefem był młody chłopak, który tak na prawdę dopiero się wszystkiego uczył. Przedsiębiorstwo przejął po swoim ojcu, ale starał się, żeby wszystko funkcjonowało należycie. Ostatnio udało mu się wiele osiągnąć, ponieważ miał wiele ciekawych pomysłów.

Nowa strona internetowa firmy ze zdjęciami biznesowymi 

zdjęcia biznesowe w WarszawieNajlepszym pomysłem było założenie strony internetowej naszej firmy, bo dzięki temu mogliśmy dotrzeć do większej ilości klientów. Pewnego dnia zawołał mnie do siebie. Dostałam od niego dość nietypową propozycję. Zapytał mnie czy nie chciałabym wziąć udziału w sesji fotograficznej, bo planował umieścić na stronie internetowej zdjęcia biznesowe, na których miała być osoba wiarygodna a ja za taką właśnie byłam uważana i wyglądałam doskonale. Zgodziłam się, ponieważ to było dla mnie ciekawe zajęcia. Szef znalazł firmę, która wykonywała profesjonalne zdjęcia biznesowe w Warszawie i zlecił im wykonanie dla nas sesji. Wszystko odbywało się na terenie naszej firmy. Przyjechał fotograf oraz makijażystka, która pomalowała mnie do zdjęć. Nawet dostałam odpowiednie ubranie, w którym wyglądałam profesjonalnie. Fotograf wykonał mi kilkadziesiąt ć, z czego miały być wybrane dwa. Sporo wysiłku kosztowało mnie to pozowanie, ale dostawałam cały czas czytelne wskazówki, do których się stosowałam. Nie mogłam się już doczekać aż zdjęcia będą gotowe. Po tygodniu już zostały umieszczone na naszej stronie internetowej. Wyglądałam na tych zdjęciach biznesowych korzystnie.

Założenie strony internetowej było świetnym pomysłem. Firma zyskała dzięki temu wiele cennych kontraktów a moja twarz była rozpoznawalna przez klientów naszej firmy. Koledzy z pracy gratulowali mi tego kroku i stwierdzili, że powinnam zostać profesjonalną modelką.