Praca jako szklarz i tworzenie kabin prysznicowych

Praca jako szklarz i tworzenie kabin prysznicowych

15 września, 2016 Usługi 0

Jestem Olgierd. Od jakiegoś czasu mieszkam na wsi pod Wrocławiem, bo żona odziedziczyła dom po rodzicach i chciała się tam przeprowadzić.

Kabina prysznicowa mojego wykonania zachwyciła klienta

prysznic szklanyJa pracuję jako szklarz i codziennie dojeżdżam do centrum Wrocławia autem. Jestem bardzo znany w całym Wrocławiu, ponieważ nie ma dla mnie rzeczy, której bym nie był w stanie zrobić. Przyjmuje zlecenia na wszystko. Ostatnio był u mnie jakiś facet, który chciał kabiny prysznicowe na wymiar z Wrocławia i wykonałem mu to zlecenie bez żadnego problemu.
Klient był pod ogromnym wrażeniem. Obok mojego zakładu jest, w którym pracuje młody chłopak i często podsyła do mnie klientów. Niedawno miałem zlecenie na drzwi szklane, które miały być przesuwne. Sprawa prosta do wykonania i uwinąłem się w dwa dni. Taki szklarz to skarb, mówią klienci, którzy zawsze do mnie wracają. Jestem solidny i znam się na robocie. Ostatnio żona mi powiedziała, że chce mieć na balkonie szklane balustrady i pytała czy zrobię takie. No, dla żony wszystko, więc spisałem sobie wymiary i jak pojechałem do roboty to od razu się zabrałem za szklane balustrady, żeby kobieta była zadowolona. W zakładzie pracuję sam, ale przydałby mi się jakiś szklarz do pomocy, więc dałem ogłoszenie, że kogoś szukam. Odezwało się kilka osób, ale wybrałem Tomka, bo miał bystrość w oku i wiedziałem, że z niego będzie pożytek. No i się nie myliłem. Chłopak obrotny, cwany i świetnie sobie radzi. Dużo mi pomaga i nawet raz sam robił drzwi szklane dla klienta, który był zadowolony. Samemu mi było za ciężko bo wiek już nie ten i chciałem nadal utrzymać pozycję na rynku. Dobrze, ze zatrudniłem Tomka, bo wyrabiamy ze zleceniami i mamy wszystkich zadowolonych klientów.

Dzisiaj żona na obiad przygotowała gołąbki, bo przyjeżdża jej siostra w Pcimia, więc lecę do domu.