Producent woreczków strunowych

Gra którą niedawno ukończyliśmy była w produkcji niemal przez półtorej roku, i przez ten czas zdążyliśmy zmienić i ulepszyć mnóstwo elementów. Końcowy produkt zawierał więc zdecydowanie dużo detali, figurek i elementów, wykończonych wizualnie z najwyższą uwagą. Jednak samemu mając długie doświadczenie z grami planszowymi, mieliśmy świadomość pewnych mankamentów.

Pojemne woreczki strunowe od producenta

woreczki strunowe producentJednym z największych mankamentów wielu tytułów była ogromna ilość drobnych elementów, a jednocześnie brak możliwości posortowania i przechowywania wszystkich części, gdyż w samych grach brakowało woreczków strunowych, w których można było wszelkie drobne elementy przechowywać bez obawy o uszkodzenie czy ich zgubienie. Do naszej gry potrzebowaliśmy hurtowych ilości woreczków, biorąc pod uwagę duży jej nakład, dlatego zgłosiliśmy się do jednego z lokalnych producentów z zamówieniem hurtowym. Wszelkie potrzebne woreczki strunowe producent posiadał bezpośrednio na stanie, dlatego też nie było żadnego problemu z ich dostępnością, ani z dużymi ilościami, jakie były nam potrzebne. Bardzo ucieszył nas fakt, iż w przeciwieństwie do wielu zakładów zajmujących się sprzedażą hurtową, niezależnie od sprzedawanego towaru, często nie było możliwości odbioru towaru na miejscu, lub możliwa była tylko sprzedaż detaliczna.

Jednak w tym przypadku, zamówienie mogliśmy odebrać na miejscu niemal natychmiast, gdyż hurtownia znajdowała się dosłownie kilka minut od naszej siedziby, aczkolwiek była również możliwość zamówień wysyłkowych. Bardzo szybka realizacja zamówienia, zwłaszcza tak dużego jak nasze, pozwoliła nam zakończyć produkcję gry w ledwie kilka godzin i przesłać ją do dystrybucji z odpowiednią ilością woreczków, które mieściły wszystkie drobne elementy.

Comments are closed.