Program SAP HCM

Program SAP HCM

31 lipca, 2021 Biznes 0

 

Od wielu lat pracuję w bardzo dużej firmie. Bardzo sobie cenię pracę w korporacji na wysokim stanowisku. Moje doświadczenie w branży to ponad dwadzieścia siedem lat. W tym czasie udało mi się wprowadzić bardzo dużo innowacji do naszej firmy, dzięki czemu mogliśmy zawsze zaoszczędzić bardzo dużo czasu.

Programy dla działu kadr – SAP HCM

sap hcmPracuję w dziale kadr, czyli HR (Human Resources). Zaczynałam jeszcze na stażu w tej samej firmie i tak pnę się po szczeblach różnych stopni. W tej chwili udało mi się awansować na stanowisko dyrektora działu Human Resources w naszej korporacji. Awans ten otrzymałam nie tak dawno około siedmiu miesięcy temu, zawdzięczam go wszystkim innowacją, jakie udało mi się wprowadzić do firmy, jeszcze na stanowisku kierownika tego samego działu. Co ostatnio mnie zainteresowało? Otóż dedykowane programy jak np. sap hcm dla działów kadrowych są w stanie pomóc ludziom w comiesięcznych rozliczeniach, ale nie tylko. Takie programy mają bardzo rozbudowany interfejs i dzięki temu można zarządzać całym działem właśnie z ich poziomu. Zdecydowałam w bardzo krótkim czasie, że taki program będzie dla nas niezbędny i pomoże nam skutecznie zmniejszyć czas potrzebny ludziom na comiesięczne rozliczenia i inne sprawy związane z kadrami. Postanowiłam poszukać takiego programy w internecie. Znalazłam kilka firm, które produkowały takie programy. Bardzo szybko skonsultowałam się z jedną z nich i umówiłam na spotkanie w celu zapozna się z możliwościami programu.

Bardzo szybko, po około trzech dniach zjawił się u nas konsultant w celu prezentacji możliwości oferowane programu SAP HCM, okazało się, że taki program może więcej niż sama się tego spodziewałam. Dzięki niemu możemy skutecznie wykonywać wszystkie nasze obliczenia.