Projektowanie nagrobków kamiennych jest moją pasją

Projektowanie nagrobków kamiennych jest moją pasją

13 lipca, 2017 Usługi 0

W szkole to koledzy się dziwili, że tak się pasjonuję nagrobkami, ale dla mnie to coś pięknego. Zawsze podziwiam sposób ich wykonania i dokładnie wszystko analizuję. Na studiach dopiero zacząłem bawić się w projektowanie nagrobków, ale nie sądziłem jak to wyjdzie.

Moimi projektami nagrobków zainteresował się duży zakład kamieniarski

nagrobki kamienne - SiedlceDla mnie to było hobby i nawet nie wiedziałem, że moja przyszłość potoczy się właśnie w tym kierunku. Projektuję różnego rodzaju nagrobki kamienne – Siedlce i umieszczam je na swojej stronie internetowej. Pewnego dnia odezwał się do mnie właściciel dużego zakładu kamieniarskiego, któremu spodobały się moje prace. Umówiłem się z nim na spotkanie nie obiecując sobie zbyt wiele. Okazało się jednak, że chce mnie zatrudnić u siebie i daje na prawdę świetne warunki. Myślałem, że śnię! Będę robił to co kocham i na dodatek dostanę za to pieniądze. Sprzedałem mu też projekty na moje nagrobki kamienne – Siedlce, które wykonałem już wcześniej. Na start mam pełny portfel i postanowiłem kupić sobie samochód. Przecież muszę jakoś dojeżdżać do pracy. Dostałem własne biuro oraz odpowiedni program do pracy. Właściciel tego zakładu sporo we mnie zainwestował i nie chciałem go zawieść. To zresztą też była praca moich marzeń i chciałem wykonywać ją jak najlepiej. Pierwsze zlecenie dostałem od przyjaciela mojego szefa. Chciał jakiś wyjątkowy nagrobek i miałam dla niego wymyślić coś na prawdę nietypowego. Czekało mnie przy tym sporo pracy, ale cieszyłem się z tego. Lubię wyzwania.

Obecnie prowadzę własną firmę i współpracuję z zakładami kamieniarskimi z całego województwa. Rozwinąłem się mocno i chciałem to wykorzystać w odpowiedni sposób. Udało się. Kiedyś nawet nie marzyłem, że do tego dojdzie. Jestem szczęśliwy.