Remonty i fototapety na ścianę

Remonty i fototapety na ścianę

5 września, 2016 Dom 0

Byłam z moim w sklepie budowlanym aby zainspirować się w jaki sposób można by odświeżyć nasze mieszkanko. Oglądaliśmy kafelki do łazienki, chciałam aby były ciemniejsze, żeby móc je rozjaśnić halogenami, a mój mąż chciał kupić fototapety na ścianę. Zdziwiłam się, bo zawsze wydawało mi się to mało estetycznym rozwiązaniem.

Fototapety na ścianę – pomysł męża

Fototapety na ścianęZ entuzjazmem jak u małego chłopca, wziął mnie za rękę i szybko popędziliśmy w stronę działu w którym były fototapety 3d, a ich różnorodność nawet mnie zaimponowała. Można tam było odnaleźć zarówno tematy z popularnych filmów, bohaterów książek, celebrytów, aż oczopląsu dostałam. Mąż powiedział, że do pokoju naszej córki chce koniecznie te z kucykami wziąć, jak wróci z kolonii do pokoju, to oszaleje z radości. Wdziałem, że sam zwariował z zachwytu nad swoim pomysłem. Uśmiechnęłam się powiedziałam, że musimy się zastanowić. Na co on od razu, że jak się nie zgodzę to kupi fototapety do sypialni z aktorką filmu klasy be, w dodatku niekompletnie ubraną. No naprawdę z nim jak z dzieckiem. Powiedziałam mu na przekór, że może też kupimy fototapety do kuchni z przystojnym kuchcikiem który miał na sobie sam fartuch. On trochę się uspokoił i powiedział, że jak córeczka przyjedzie to przyjedziemy tu jeszcze raz, a ja się przekonam, że na pewno tapeta, która wybrał bardzo jej się spodoba.

No to się zgodziłam, chociaż nie podobało mi się to, że przez to remonty się nieco opóźnią. Wkrótce jego urodziny i wolałabym przyjąć gości w czystym mieszkaniu a nie w tych barłogach.

Więcej na temat ototapet na ścianę może na znaleźć na: http://art.widi.pl