Rower jako prezent na komunię

Rower jako prezent na komunię

2 czerwca, 2021 Sport 0

Przyjęcia komunijne wyglądają teraz inaczej niż za moich czasów. Są bardziej wystawne, zaprasza się masę gości, a dzieci dostają nie wiadomo jakie prezenty. Moim zdaniem to nie pasuje do religijnego charakteru uroczystości. Całość powinna być bardziej skromna, dostojna no i skupiona na dziecku, a nie na aspiracjach rodziców.

Polecany rower dla dziewczynki

niedrogie rowery na komunię dla dziewczynJako że i ja zostałam zaproszona na taką uroczystość jako chrzestna to chciałam kupić coś praktycznego, nie nazbyt luksusowego, co jednak spodoba się dziecku. Wpadły mi w oko niedrogie rowery na komunię dla dziewczyn. Rower to klasyczny prezent komunijny. Nie kosztuje wiele, a odpowiednio dobrany będzie używany przez dziecko przez wiele lat. teraz to szczególnie dobry prezent. Dzieci wolą siedzieć przed telewizorem lub komputerem, rzadko wychodzą na dwór. Są mniej wysportowane i częściej dotyka ich otyłość. Uznałam zatem, że rower to będzie dobry prezent. Zachęci dziecko do spędzania czasu na świeżym powietrzu, do aktywnego wypoczynku. Może się z innymi dziecmi wybrać na krótką wycieczkę. Może nawet rodzice znajdą czas na dłuższą wyprawę. Poszłam do sklepu sportowego by rozejrzeć się po produktach. W końcu nie kupowałam roweru od ponad dwudziestu lat, na pewno wiele się zmieniło. Na szczęście udało mi się trafić na dobrego sprzedawcy, który wszystko mi wytłumaczył. Wytypowałam kilka modeli, które mieściły się w moim budżecie. Razem ze sprzedawcą wybraliśmy jeden. Był niedrogi, ale markowy, miał ładny kolor.

Wybrany przeze mnie rower miał bagażnik, dzwonek i lampkę oraz odblaski, dla zwiększenia bezpieczeństwa. Moim zdaniem to idealny rower dla dziecka na komunię. Kolorystyka i wykończenie jest stylowe, co zachęci dziecko do jazdy na rowerze. Mam nadzieję, że i chrześnica i jej rodzice będą zadowoleni.