Rozwój firmy a zakup lawety

Rozwój firmy a zakup lawety

17 kwietnia, 2019 Transport i motoryzacja 0

Posiadanie własnej firmy ma wiele zalet. Sama decyduję czym będę się w danym dniu zajmować, więcej zarabiam niż gdybym pracowała na etacie, a do tego jest to zajęcie bardziej kreatywne niż cokolwiek innego. Sama zajmuję się firmą zajmującą się usługami transportowymi i wynajmem przyczep. Stawiam na rozwój firmy i szukanie nowych rozwiązań.

Wynajem lawety dla firm

dwuosiowa laweta do przewozu autMiałam już wiele przyczep do wynajęcia, zarówno małych, jak i dużych, którymi można było przewozić wszelkie ładunki. Teraz jednak uznałam, że przyda mi się dwuosiowa laweta do przewozu aut. Laweta jest niezbędna, kiedy zepsuje się samochód i trzeba go odholować do mechanika. Oferowałam zarówno wynajem lawety dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. Skorzystanie z usług lawety bywa bardzo kosztowne, szczególnie jak trzeba przetransportować auto wiele kilometrów dalej. Firmy mogą za to wynająć lawetę do oferowania swoich usług, jeśli ich własny sprzęt jest w naprawie lub mają tyle zgłoszeń że brakuje im lawet do obsłużenia ich. Zamówiłam lawetę o sprawdzonego producenta z mojego regionu. Sami zajmują się wszystkim, począwszy od sprowadzenia materiału i zaprojektowania przyczepy, po jej wykonanie z dbałością o szczegóły. Na lawetę dają wieloletnią gwarancję, więc wiem, że kupuję sprawdzony towar. Traktuję to jako inwestycję na lata, zatem nie oszczędzałam na zakupach. Wcześniej brałam od tego producenta też inne przyczepy i byłam zadowolona z jakości ich wykonania.

Zakup lawety do przewozu aut był dobrym pomysłem. Jak na razie dopiero kilka osób skorzystało z usług tego wynajmu, ale wierzę że to się zmieni. Muszę zareklamować dobrze swoje usługi, tak by wszyscy wiedzieli że mogą się do mnie zgłosić. W przyszłości chcę mieć także przyczepy mieszkalne na wynajem.