Siostra chudnie z trenerem personalnym

Siostra chudnie z trenerem personalnym

3 lutego, 2017 Sport 0

Moja siostra od kiedy tylko pamiętam prowadziła naprawdę zdrowy tryb życia. Zawsze uważała bardzo na to co je. W sumie to trochę zazdrościłam jej tego, że ona po prostu potrafi sobie wiele rzeczy odmówić czego ja nigdy nie potrafiłam. Siostra naprawdę bardzo długo była szczupła i nie miała żadnych problemów z wagą.

Treningi personalne dobre na problemy z nadwagą

treningi personalneAż do czasu gdy zaszła w ciążę i podczas niej bardzo przytyła. To, że przytyła nie do końca było spowodowane tym, że jakoś dużo jadła. Na to miały wpływ także czynniki zdrowotne. Po ciąży siostra starała się oczywiście zrzucić zbędne kilogramy jednak bez efektów. Powiedziałam jej, że może zaczęła by ćwiczyć. W Warszawie jest przecież dużo miejsc gdzie można to zrobić. Siostra nie za bardzo była przekonana jednak po czasie się zgodziła. Poszła ni siłownię. Na tej siłowni trener osobisty powiedział jej, że może z nią pracować nad zmianą sylwetki i że takie wspólne ćwiczenia przyniosą lepsze efekty. Siostra zgodziła się bo wiedziała, że trener personalny ma jak najbardziej rację. Trener ułożył dla niej rzetelnie prowadzone treningi personalne w Warszawie, które od samego początku jej pasowały. Siostra jest wysportowaną osobą dlatego też taki trening indywidualny nie stanowił dla niej żadnego problemu. Ja gdy odwiedzałam siostrę zaczynałam zauważać to jak nie tylko ciało się zmienia ale także chociażby to, że siostra stała się po prostu osobą weselszą. Przez ten okres gdy nie mogła schudnąć zrobiła się negatywnie nastawiona do wszystkiego i ciężko było ją wyciągnąć z domu. Teraz widzę, że to się zmieniło a jest to bardzo ważne.

Siostra od momentu gdy po raz pierwszy poszła na siłownię schudła już naprawdę sporo. Myślę, że można nawet powiedzieć, że wygląda teraz jak przed ciążą. A może nawet i lepiej bo teraz jej ciało jest nie tylko szczupłe ale też trochę bardziej umięśnione.