Sklep jubilerski

Sklep jubilerski

13 maja, 2017 Handel 0

Uwielbiam biżuterię. Jestem w niej zakochana od bardzo, bardzo dawna. Nie ma dla mnie znaczenia czy biżuteria jest srebrna czy złota. Jednak nie kupuję jej zbyt często, ponieważ uważam, że „co za dużo, to niezdrowo”. Poza tym bałabym się trzymać tyle biżuterii w swoim domu. 

Biżuteria z diamentami

diamenty wrocławWystarczy mi, że bardzo dużo biżuterii mam wokół siebie w swojej pracy. Pracuję w jednym z najbardziej znanych sklepów jubilerskich we Wrocławiu, jak i w naszym kraju. Mamy w naszym sklepie naprawdę bardzo duży wybór biżuterii. Biżuteria, którą sprzedaję jest w różnych cenach i naprawdę każdy może sobie pozwolić na chociażby jeden mały pierścionek. Niemniej jednak najczęściej do naszego sklepu przychodzą mężczyźni, którzy chcą zrobić prezent swoim drugim połówkom lub ci, którzy szukają pierścionków zaręczynowych. Bardzo często kupowaną biżuterią są diamenty wrocław, które znajdują się w pierścionkach lub łańcuszkach. Niektórzy młodzi panowie, szukają pierścionków z diamentami, ale w cenach, które nie „zwalają” z nóg i na które będą mogli sobie pozwolić. Ale zdarzają się również mężczyźni, którzy kupują całe komplety biżuterii z diamentami. I nie jest to tylko pierścionek i wisiorek, ale dochodzi do tego również kolia, łańcuszek na rękę, a czasami i łańcuszek na nogę. Szczerze, to osobiście bałabym się mieć tyle diamentów na sobie. Ostatnio jednak, coraz częściej przychodzą do nas pary, które przygotowują się do ślubu i szukają obrączek. Bardzo często szukają obrączek, która dla kobiety ma posiadać diament. 

Mnie osobiście się to nie podoba, ale nie możemy tego odradzać naszym klientom. Ostatnio wraz z narzeczonym sami kupowaliśmy obrączki w sklepie, w którym pracuję. Jednak nasze obrączki, są skromne i tradycyjne. Takie o jakich zawsze marzyłam.