Skuteczne odmłodzenie twarzy

Skuteczne odmłodzenie twarzy

27 kwietnia, 2017 Uroda 0

Koleżanka mojej mamy jest już po sześćdziesiątce. I jeśli mam porównać to jak wygląda moja mama a jak wygląda ona to jest to bardzo duża różnica. Są praktycznie w tym samym wieku. Tylko, że koleżanka mamy zaczęła bardzo szybko się starzeć.

Dobrze wykonany lifting twarzy

lifting KatowiceI to nie tak, że nagle zaczęła cała skóra gorzej wyglądać. Tylko postarzała się jej twarz. Ma ona bardzo dużo zmarszczek chociaż jest to kobieta, która dbała o siebie przez całe życia. Ma do tego naprawdę dobrą figurę i moim zdaniem świetne nogi. Tylko ta twarz nie pasuje do całej reszty. Nie jest to osoba biedna także może sobie pozwolić na wiele zabiegów na twarz. W sumie to zawsze dziwiłam się, że akurat ona sobie niczego nie zrobiła. Jednak mama powiedział mi ostatnio, że wybiera się ona na lifting Katowice właśnie. Tam podobno pracują najlepsi specjaliści, którzy cieszą się zaufaniem pacjentów. wcześniej po prostu bała się coś robić z twarzą. Teraz gdy dowiedziała się, że istnieje niedaleko tak dobry ośrodek postanowiła w końcu zawalczyć o swój wygląd. Gdy będzie inaczej wyglądała na pewno będzie czuła się świetnie. Zabieg ma przeprowadzić znany lekarz także specjalnie się go nie obawia. Ja jestem bardzo ciekawa tego jak będzie ona wyglądała po liftingu. W sumie byłam trzy tygodnie później u mamy i była u niej jej koleżanka. Gdy ją zobaczyłam nie mogłam uwierzyć, że jest to ta sama osoba. Wyglądała pięknie. Od razu wyglądała na osobę młodsza o dziesięć lat.

Na twarzy nie było widać żadnej ingerencji. Nie widać było także zmarszczek. Widać było, że skóra jest tera napięta i wygląda znacznie inaczej. Moim zdaniem nie mogło być wręcz lepiej. A koleżanka mamy w końcu zaczęła się uśmiechać i z przyjemnością patrzeć w lustro. Czego wcześniej nie chciała robić.