Stoły na przyjęciu weselnym

Stoły na przyjęciu weselnym

12 sierpnia, 2020 Usługi 0

Od jakiegoś czasu, razem z moją narzeczoną poszukuję sali na nasz ślub, który ma się odbyć za dwa lata. Jest to dość ciężkie przedsięwzięcie, ponieważ mamy różne oczekiwania co do wyglądu sali. Moja narzeczona chce pójść styl boho, natomiast ja jestem za takim typowym weselem i salą.

Wybór stołów na wesele

okrągłe stoły koktajloweOczywiście będziemy musieli iść na kompromis. Obecnie jesteśmy na etapie wybierania kształtu stołów oraz tego jak mają być one ustawione. Po wielu negocjacjach zgodziliśmy się oboje na okrągłe stoły koktajlowe. Doszliśmy do wniosku, że są one bardzo eleganckie, a poza tym łatwiej będzie przy nich usadzić gości. Jako, że chcemy takie stoły to i wybór sali jest ograniczony. Nie da się ukryć, że większość sal stawia na prostokątne stoły ustawione w literkę L, czy też po długości na przykład trzy i osobno czwarty stół dla Państwa młodych i ich świadków. Po dość długim czasie poszukiwań, w końcu znaleźliśmy salę, która oferuje okrągłe stoły koktajlowe i która spełnia nasze oczekiwania. Sala jest połączeniem stylu boho i takiej typowej weselnej elegancji. Nie wiem jak właściciele tej sali to osiągnęli, ale udało im się. Dzięki temu my nie musimy jakoś specjalnie ze sobą dyskutować na temat argumentów dlaczego ta, a nie inna. Przynajmniej dojdzie do ślubu bo już myślałem, że przez ten wybór sali grozi nam rozstanie podczas przygotowań do ślubu. Na szczęście jak już wybraliśmy okrągłe stoły koktajlowe to wszystko dalej przyszło samo. Fajnie, że są takie miejsca, które potrafią być uniwersalne.

Wesele zbliża się wielkimi krokami. W sumie to ślub, ale nim się nie stresuje za to weselem owszem. Bardzo nam zależy, żeby wszystko się . Nie możemy się już doczekać jak zobaczymy efekt końcowy. Mam nadzieję, że naszym gościom przypadnie wszystko do gustu.