Sypialnia z nowoczesnymi meblami

Jubilerskie nowości

Sypialnia z nowoczesnymi meblami

10 grudnia, 2018 Wnętrze 0

Moja przyjaciółka wpadła na genialny pomysł, żeby otworzyć sklep internetowy. Ja nie miałam tyle odwagi co ona i wolałam pracować na etacie. Agnieszka przygotowała się do tego zajęcia dobrze i zresztą pomagał jej ojciec, który miał ogromne doświadczenie w handlu.

Kupno mebli do sypialni w sklepie przyjaciółki

meble do sypialni kępnoZ Agnieszką miałam nieco mniejszy kontakt, bo była ona zajęta rozwijaniem swojej działalności, co było dla mnie oczywiste. Chciałam, żeby się jej powodziło. Agnieszka w swoim sklepie online oferowała meble do sypialni Kępno było siedzibą jej sklepu i była możliwość odbioru zamówionych mebli bezpośrednio z magazynu. Planowałam zrobić remont w sypialni. Potrzebowałam porządnego łóżka z drewna, solidnej szafy rozsuwanej oraz komody. Szafka nocna również była w moim planach zakupowych. Zgłosiłam się do przyjaciółki, ponieważ w swoim sklepie online oferowała meble z litego drewna, więc wiedziałam, że wszystkie były dobrej jakości. Do Agnieszki wybrałam się osobiście, ponieważ siedziba sklepu była w Kępnie i nie musiałam robić zakupów przez internet. Przy okazji obejrzałam sobie co dostępne było na magazynie. Zdecydowałam się na meble do sypialni w jasnym kolorze. Sypialnia nie była za duża a jasne meble nadawały się idealne. Agnieszka sprzedała mi wszystkie meble w cenach producenta i nie naliczyła mi marży. Byłam jej wdzięczna, bo zapłaciłam za meble dużo mniej. Rzecz jasna jej brat jeszcze przywiózł mi meble do domu i je złożył na miejscu. Całkowicie za darmo.

Sypialnia po remoncie wyglądała o wiele lepiej. Zamówiłam sobie nowe rolety na okna i kupiłam kilka kompletów bawełnianej pościeli. W przyszłym roku zamierzam wyremontować kuchnię, ale muszę do tego czasu jeszcze uzbierać pieniądze. Wszystko wykonam w swoim czasie.