Szablony malarskie potrzebne od zaraz

Szablony malarskie potrzebne od zaraz

8 września, 2016 Wnętrze 0

Mimo stereotypom panującym wszędzie, ja i moja teściowa, to dwie najlepsze przyjaciółki. Może to dziwne, ale nigdy się nie kłócimy. Zawsze spędzamy razem czas, jak tylko mamy wolne chwile.

Szablony malarskie ożywią każde wnętrze

Ostatnio wybrałyśmy się do sklepu. Były jej potrzebne szablony malarskie, więc się z nią przeszłam. Polega na mojej opinii, co bardzo mi imponuje, bo to dla mnie ważne, że coś znaczy moje zdanie. Wybrałyśmy też naklejki do kuchni, aby w dobrym nastroju jeść sobie obiadki niedzielne. To taka odskocznia od rutyny, bo przynajmniej coś się w domu dzieje. Teściowa uwielbia coś przestawiać, i przemeblowywać. Zaraziłam się tym od niej i już kombinuję jakie naklejki ścienne wstawić do mojego salonu. Cieszymy się, bo możemy sobie razem zaplanować, co która będzie robić u siebie. Obiecałyśmy, że będziemy sobie nawzajem pomagać przy montażu. Ona ma większe doświadczenie, więc bardziej pomoże niż ja, bo jestem zielona, no ale zawsze coś. Śmiejemy się, że zostaniemy dekoratorkami wnętrzszablony malarskie. W sumie fajne zajęcie, mogłabym to robić. Planować, gdzie będą stały jakie kwiatki, gdzie jakieś figurki. Wybierać kolorowe obrusy, i rozstawiać zastawę na stół. Ale się rozmarzyłam. No ale to by była praca chyba idealna dla mnie. Trzeba otworzyć z teściową biznes. Chyba nikt by nam nie uwierzył, że tak dobrze się dogaduje z nią, że nawet byśmy mogły razem współpracować. No ale różnie się w życiu układa, i nie każda matka swojego syna to potwór z piekła rodem. Ona to dba o mnie nawet bardziej niż o niego. A jak się pokłócę z mężem, to ona od razu się jego pyta co mi zrobił. Wie, że sama nie wyskakuję z żadnymi kłótniami.

Cieszę się, że mamy taki dobry kontakt, bo dzięki temu zbliżam się do rodziny, i mam w niej wsparcie. To niezwykle ważne, bo niedługo planuję zajść w ciąże, i wiem, że będę miała na kogo liczyć.