Szkoła organizuje dzień ojca

Szkoła organizuje dzień ojca

23 listopada, 2016 Zakupy i sklepy 0
prezent na dzień ojca

Co roku w naszej szkole jest organizowany dzień ojca dla wszystkich uczniów. Wtedy bierzemy udział w przedstawieniu dla rodziców. Nasza nauczycielka układa przedstawienie, które zawsze jest ściśle związane z imprezą. Każdy z nas ma również kupić prezent na dzień ojca albo coś zrobić samemu.

Wyjątkowy prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojcaJa zawsze kupuję prezent na dzień ojca w sklepie, ponieważ znam świetne miejsce, gdzie kupiłam również prezent dla mamy i była dość zadowolona. Kiedyś nawet bratu poleciłam, by tam poszedł, bo kupi na pewno oryginalny prezent dla dziewczyny a miał wtedy problem co wybrać. Od razu jak wrócił z zakupów to szalał ze szczęścia, bo kupił bardzo oryginalny prezent dla dziewczyny, który na pewno jej się spodoba. Tez kupowałam tam prezent na rocznicę dla chłopaka i Maćkowi bardzo się zestaw spodobał. Dla taty na pewno wybiorę coś ekstra. Mam jeszcze sporo czasu i powoli zaczynam się przygotowywać do przedstawienia. Mam grać rolę drugoplanową i muszę się zaangażować. Chcę, aby pomysł na tani prezent na dzień ojca był również w postaci mojego występu specjalnie dla taty. Nasza szkoła zawsze organizuje takie imprezy dla rodziców. Jak był dzień matki, to dyrektorka zaprosiła kosmetyczki, które wykonywały darmowe zabiegi dla naszych mam. Wiem, że to był idealny prezent dla mamy i była bardzo zachwycona. Zresztą jak każda z mam. W weekend poprosiłam mamę, żeby poszła ze mną kupić prezent na dzień ojca do szkoły, ponieważ miałam już plan, ale potrzebowałam na to pieniędzy. Poza imprezą w szkole również w gronie rodzinnym świętujemy. Wtedy robię dla taty coś sama.

Prezent na dzień ojca jest wyjątkowy. Często jest to samodzielnie zrobiona kartka. Ostatnio nawet wykonałam dla niego samodzielnie podkładkę pod kufel, której używa do tej pory. Już nie mogę się doczekać.