Usługi projektowania wnętrz w Warszawie

Usługi projektowania wnętrz w Warszawie

28 maja, 2021 Wnętrze 0

Trzy lata temu skończyłam studia i z wykształcenia jestem architektem wnętrz, a dodatkowo zaocznie robiłam drugi kierunek na ASP. Od zawsze miałam duszę artysty, już od najmłodszych lat nie szło mi z naukami ścisłymi. Rodzice z początku martwili się o mnie, że tak słabo idzie mi w szkole nauka. Na całe szczęście trafiłam na bardzo miłą wychowawczynię, która poinformowała ich, że może nie jestem naukowcem, ale mam niezwykły dar plastyczny i że muszą mnie pchnąć w tym kierunku.

Projekty wnętrz w Warszawie

projektant wnętrz WarszawaMam najlepszych rodziców pod słońcem, którzy słowa nauczycielki wzięli do siebie i zapisywali mnie na wszelkie nauki rysunku, jakie były w naszym mieście. Z biegiem lat jestem im ogromnie wdzięczna, bo to dzięki nim jestem w tym miejscu, w którym jestem. A mianowicie właśnie dostałam pracę jako asystentka, a zatrudnił mnie najlepszy projektant wnętrz Warszawa to miasto gdzie ma swoje biuro i gdzie będę również pracowała. Dla mnie, jako dla młodego architekta, to ogromne wyróżnienie, że to właśnie ja zostałam zatrudniona. Jest to dla mnie ogromna szansa na zdobycie wyjątkowego doświadczenia, o którym mogłabym tylko pomarzyć. Dodatkowo przeprowadzka do stolicy to dla mnie kolejny krok w dorosłość. Jestem bardzo szczęśliwa, a znajomi ze studiów nie ukrywają, że mi ogromnie zazdroszczą. Architekt, u którego będę pracowała, zajmował się aranżacją wnętrza największych polskich i zagranicznych gwiazd. Pracuje na najlepszych programach, a jego projekty znam z katalogów, z których czerpałam inspirację będąc jeszcze studentką.

Cieszy mnie również fakt, że rodzice są ze mnie ogromnie dumni. Tata stwierdził, że nie mógł sobie wymarzyć lepszej i zdolniejszej córki. A to chyba największa pochwała jakie dziecko może usłyszeć od rodzica.