Usługi trenera personalnego

Usługi trenera personalnego

25 września, 2016 Sport 0
trener personalny

Nazywam się Aleksander i mam dwadzieścia pięć lat. Od urodzenia mieszkam w Warszawie i bardzo sobie chwalę to miasto, bo jest duże i daje ogromne możliwości wszystkim mieszkańcom. Jestem zatrudniony w kompleksie sportowym i pracuję jako manager. Od jakiegoś czasu mam dodatkowe zajęcie i dorabiam sobie jako trener personalny.

Trener personalny i potrzeby klientów

trener personalnyPosiadam odpowiednią wiedzę i kwalifikację, więc radzę sobie doskonale. W siłowni jestem zawsze we wtorki, środy i piątki a resztę tygodnia mam wolne. W tym czasie robię trening personalny, na który zapisało się już do mnie wiele osób. Takie usługi są bardzo cenione u warszawiaków i trening personalny cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jako trener osobisty opracowuję dla każdego klienta indywidualny plan ćwiczeń. Jeżeli chodzi o dietę, która jest nieodłącznym elementem ćwiczeń, to również ją ustalam dla każdego klienta. Jako doświadczony trener personalny warszawa znam indywidualne potrzeby każdego klienta i wiem jaki trening personalny muszę wprowadzić, aby osiągnąć efekty. Moje usługi są już dosyć znane i często zgłaszają się do mnie osoby z polecenia. Widać, że każdy mój trening personalny przynosi efekty, co widać po ilości zainteresowanych osób. Trener osobisty to naprawdę fajne zajęcie, ponieważ daję ludziom to czego oczekują i w szybkim tempie odzyskują formę fizyczną czy wymarzoną sylwetkę. Z niektórymi trudniej się pracuje, ale potrafię odpowiednio zmotywować każdego do pracy. Dobre ze mnie trener osobisty o czym słyszałem już wielokrotnie.

Jeżeli moje usługi rozwiną się jeszcze bardziej, to zdecyduję odejść z siłowni i całkowicie poświęcić się pracy jako trener personalny. Na początku nie sądziłem, że to tak bardzo się rozwinie. Jestem świetnym trenerem i dzięki temu ludzie chcą korzystać z moich usług.