W firmie zainstalowali nową pompę ciepła

W firmie zainstalowali nową pompę ciepła

19 stycznia, 2018 Budownictwo 0

U nas w zakładzie to szef zawsze dbał o wszystko i o wszystkich. Nigdy nie oszczędzał na produktach a podwyżki dawał nam regularnie. Ostatnimi czasy z ogrzewaniem było nieco gorzej i marzliśmy w zakładzie. Zgłosiłem to szefowi a on obiecał zdziałać w temacie.

Oszczędności w ogrzewaniu dzięki nowej pompie 

powietrzne pompy ciepła toruńKiedy pojawił się u nas jakiś serwisant to okazało się, że nie działała poprawnie u nas pompa ciepła i dlatego z ogrzewaniem pojawiły się takie problemy. Szef zdecydował zamontować w firmie nową pompę. Poprosił mnie o pomoc, żebym znalazł firmę, która sprzedawała powietrzne pompy ciepła toruń i sprawdził ceny. Wszystko przekazałem szefowi a on się już kontaktował w tej sprawie. Nazajutrz w naszej firmie pojawił się monter, który usunął starą pompę ciepła. Po dwóch godzinach przyjechał ponownie z nową pompą, za której montaż się zabrał od razu. Kiedy już pompa była zamontowana i włączyli ogrzewanie w zakładzie to różnicę odczuliśmy od razu. Zrobiło się o wiele cieplej i w końcu nikt z nas nie marzł. Na dodatek po miesiącu szef zakomunikował nam, że firma  dzięki nowej pompie zanotowała spore oszczędności w ogrzewaniu co było dobrą wiadomością dla nas wszystkich. Doskonale wiedziałem ile ta pompa kosztowała, ponieważ to ja znalazłem szefowi namiary na firmę z Torunia, ale ile zapłacił za montaż to już nie miałem pojęcia. Pracownikom takiej informacji nie przekazywałem, bo uznałem, że sprawa ich kompletnie nie dotyczyła. Najważniejsze, że w zakładzie było w końcu ciepło.

Przez całą zimę dobrze nam się pracowało i nikt nie narzekał. Szef to nawet dał nam premie na święta czego się nie spodziewaliśmy po takich wydatkach. Przedsiębiorstwo dobrze prosperowało i szef zdecydował wszystkich nagrodzić. To był wyjątkowo dobry rok.