Weterynarz z dobrym podejściem do koni

Weterynarz z dobrym podejściem do koni

30 czerwca, 2017 Usługi 0

  1. Moja koleżanka jeszcze z czasów szkoły podstawowej od dziecka marzyła o tym, że kiedyś będzie mieć konie. W sumie przez wiele lat to marzenie wydawało się być mało realnie. Jednak gdy koleżanka skończyła dobre studia a potem zaczęła sporo zarabiać to najpierw kupiła sobie sporą działkę z domem na wsi.

Dobry weterynarz do dużych zwierząt

Weterynarz RembertówNastępnym krokiem było kupienie dwóch koni. Były to duże i pięknie konie. Także marzenia koleżanki spełniały się. Oczywiście utrzymanie takiego konia to nie tylko zapewnienie mu odpowiednich warunków i wyżywienie go. Równie ważna jest opieka dobrego weterynarza. I na początku koleżanka miała problem żeby znaleźć kogoś odpowiedniego. Jednak dużo prościej jest znaleźć weterynarza do małych zwierząt. A tak musi być to weterynarz, który przyjedzie czasem nawet i w nocy do chorego zwierzęcia. W sumie to koleżanka zaczęła czytać opinie w internecie na temat danych lekarzy. I Najwięcej bardzo dobrych opinii miał weterynarz Rembertów właśnie. Do tego koszt za jego usługi był niższy niż u innych. Także koleżanka zadzwoniła do niego i umówiła się na pierwszą wizytę. Weterynarz przyjechał punktualnie czym już na samym początku zrobił dobre wrażenie. Koleżanka zauważyła też, że ma świetny kontakt ze zwierzętami. W sumie to nawet się tego nie spodziewała. Bo jednak weterynarze, którzy dbają o ten kontakt to raczej ci, którzy na co dzień zajmują się małymi zwierzętami. A ten tak podszedł do koni, że one chociaż są zwierzętami bardzo płochliwymi nie bały się.

Koleżanka były zdziwiona, że podczas tej wizyty były takie spokojne. Weterynarz przepisał jednemu jakieś leki bo miał problemy z oczami. I w sumie wizyta ta kosztowała koleżankę praktycznie połowę tego co płaciła wcześniej. Była więc zadowolona z wielu względów.