Winietka na uroczystości?

Winietka na uroczystości?

10 listopada, 2020 Usługi 0

Przy nie jednej uroczystości zastanawiamy się, czy stosować winietki i samemu rozsadzać gości, czy lepiej, aby każdy usiadł tam gdzie mu się podoba. Przy pierwszej opcji mamy pewność, że każdy będzie miał miejsce i nie będzie większego zamieszania przy siadaniu, przesuwania się „o jedno miejsce” tak jak to często bywa wybierając opcję drugą.

Wybór odpowiedniej winietki

winietki z kokardkąObecnie na rynku możemy znaleźć bardzo szeroki wachlarz, jeżeli chodzi o winietki. Klasyczne, na których mamy imię i nazwisko, albo takie z obrazkami, wzorami, kształtami. Wiele winietek jest dodatkowo dekorowanych w różny sposób przez dodanie cekinów, brokatu, a także winietki z kokardką, które są zaprasowane w jednej linii lub wiązane. Możemy też znaleźć winietki, które mają rozbawić naszych gości i oprócz naszego imienia mają śmieszny przedrostek typu „Wysportowana”, czy „Roztańczony”. Wszystko to jakiego wyboru dokonamy zależy od tego jaki charakter ma mieć nasza impreza, w jakim stylu chcemy ją urządzić. Na ślubach, rocznicach czy innych uroczystościach winietki są dobierane pod kolor przewodni. Bardzo często baza winietki i kokardka, jeżeli jest w projekcie jest właśnie w kolorze wybranym przez zamawiającego, natomiast napis jest na jasnej części, aby był czytelny. Jest wiele firm oferujących swoje usługi w tworzeniu projektów winietek, drukowaniu i realizacji wybranych wzorów. Jednak równie piękne winietki robią osoby zajmujące się rękodziełem, których pasją jest to co robią i wiele serca i pracy wkładają w każda tworzoną winietkę.

Niezależnie jakie winietki wybierzemy, czy bardzo proste czy z kokardą, zawsze powodują, że goście czują się wyróżnieni. Nam natomiast bardzo pomagają, zwłaszcza przy dużej liczbie gości pomagają uniknąć chaosu na początku imprezy.