Własne pogotowie komputerowe i montaż monitoringu

Własne pogotowie komputerowe i montaż monitoringu

31 sierpnia, 2016 Usługi 0
Montaż monitoringu

Jestem informatykiem już od siedmiu latach. Serwis komputerowy w którym pracowałem działał bardzo prężnie. Jednak później wygryzła nas konkurencja. Firma została zamknięta a ja nie miałem pracy. Nie chciałem pracować dla firmy, która nam zaszkodziła.

Montaż monitoringu też jest dobrym pomysłem

Montaż monitoringuZ początku łapałem się jakiś dorywczych prac zanim znajdę coś porządnego i w moim zawodzie. Po jakimś czasie postanowiłem coś zmienić i utworzyć pogotowie komputerowe. Moja firma działałaby przez całą dobę, dojeżdżała do domów oraz udzielała bezpłatnych informacji i porad telefonicznych. Koszalin nie miał takich działalności. Skontaktowałem się z dawnymi współpracownikami i opowiedziałem im o moim pomyślę. Trzech z nich zgodziło się na współpracę. Tak w czwórkę po dwóch miesiącach od tamtej rozmowy utworzyliśmy pogotowie i montaż monitoringu Koszalin. Na zlecenia nie musieliśmy długo czekać. Zmienialiśmy się co osiem godzin tak by zawsze dwie osoby mogły być w biurze, jedna do rozmów telefonicznych, druga do interweniowania. To się nie sprawdziło, potrzebowaliśmy więcej osób. Chętnych do pracy zgłosiło się wielu. Ciągle ktoś nowy przychodził na rozmowę kwalifikacyjną. Wybraliśmy kolejne cztery osoby. Od razu poczuliśmy różnicę.

Teraz nie muszę już zajmować się naprawą komputerów a skupiam się na polepszeniu i funkcjonowaniu firmy. A przyznam skromnie, że wszystko układa się bardzo dobrze. Klienci są zadowoleni z naszych usług, polecają nas swoim znajomym i rodzinie. Sprawia mi radość fakt, że mogę przyczynić się do pomocy tak dużej ilości nieznanych mi ludzi.