Woski idealne dla wielu samochodów

Woski idealne dla wielu samochodów

17 lipca, 2018 Motoryzacja 0

Dbałość o samochód to priorytet dla wielu kierowców. Chcą oni posiadać auto nie tyle co czyste, ale które wygląda jak najświeższy model, prosto z salonu. Aby tego dokonać niejednokrotnie właściciele pojazdów poświęcają tej kwestii długie godziny, nakładając właściwy wosk lub powłoki ochronne i pielęgnując cały samochód.

Błyszcząca karoseria dzięki woskom Fusso

wosk fusso 99Woski samochodowe sprawiają, że lakier zyskuje doskonałą głębię koloru oraz wysoki połysk. Możliwe jest to dzięki najlepszym producentom wosków i akcesoriów do pielęgnacji samochodu. Jedną z wiodących marek jest Soft99, która proponuje wszystkim kierowcom swój flagowy produkt – wosk Fusso. Zapewnia on nawet roczną powłokę ochronną z właściwościami hydrofobizującymi, a dzięki specjalnym polimerom fluorowym gromadzenie brudu jest znacznie bardziej utrudnione, z kolei odprowadzanie wody – ułatwione. Jest to produkt w wersjach idealnych zarówno dla czarnych i ciemnych lakierów samochodowych, jak i dla jasnych. Wosk Fusso 99 zapewnia bardziej odporny na działanie gazów i kwaśnych deszczy lakier i redukuje powstawanie odbarwień wywoływanych promieniami ultrafioletowymi. Dzięki stosowaniu takich wosków nasz pojazd jest zawsze czysty i błyszczący, a czas jego mycia zdecydowanie się skraca. Produkt ten warto stosować nie tylko na karoserię, ale i na felgi, gdyż jest on wytrzymały i odporny na szeroki zakres temperatur. Po zastosowaniu pozostawia po sobie wysoki połysk, dzięki czemu auto wygląda, jakby przed chwilą wyjechało z salonu.

Każdy posiada inne potrzeby, jednak pielęgnacja naszego samochodu nie powinna ograniczać się tylko i wyłącznie do szybkiego mycia. Samo spłukanie brudu nie zapewni nam odpowiedniej ochrony i lakieru na wysoki połysk. Dlatego od czasu do czasu warto zainwestować we właściwe woski, które nam to gwarantują. Dzięki nim będziemy się cieszyć czystym autem znacznie dłużej.