Wszystkie zalety przegród paskowych

Wszystkie zalety przegród paskowych

21 listopada, 2018 Przemysł 0

W magazynach, halach, chłodniach, czy innych przemysłowych i specjalistycznych budynkach i pomieszczeniach wymagane są profesjonalne produkty, które będą spełniały oczekiwania zamawiającego. Ważne są tutaj parametry techniczne, cena, wymiary, jak również to, na jak długo taki produkt starcza.

Przegrody paskowe dla wymagających

przegroda paskowaJednym z takich produktów zdecydowanie będą przegrody paskowe. Najczęściej można je zobaczyć przy wejściach na zaplecze magazynowe sklepów spożywczych, choć mają o wiele więcej zastosowań. Dobra przegroda paskowa będzie odporna na wysokie i niskie temperatury. Co więcej, będzie zatrzymywać chłód, na przykład z mroźni, a także gorące powietrze, na przykład przy nagrzewających się maszynach. Dzięki przegrodzie do innych pomieszczeń nie przedostają się takie rzeczy jak pyły, dymy, trociny i wiele innych drobnych odpadków. Ze względu na to, że są wykonywane z miękkiego ale grubego pcv takie kurtyny świetnie izolują pomieszczenie od hałasu. Wiadomo, że lodówki, maszyny i urządzenia generują głośne dźwięki, które mogłyby zakłócać pracę w pozostałych częściach budynku. Pcc jest materiałem który posiada szereg zalet. Nie odbarwia się pod wpływem słońca, nie odkształca się, nie widać na nim zarysowań. Nawet ostrym narzędziem pocięcie go nie byłoby proste. Warto zaznaczyć, że przegrody paskowe nie wymagają konserwacji. Przy pomieszczeniach które łatwo się brudzą można je spłukiwać wodą lub myć łagodnym detergentem. Brud się nie trzyma przegrody, więc łatwo schodzi bez szorowania.

Kurtyny paskowe wykonane z pcv są również plastycznie, elastycznie, nie palą się, a mogą zapobiegać rozprzestrzenianiu się pożaru. Przegroda jest łatwa do zamontowania, nie przeszkadza w codziennym ruchu na terenie budynków czy poza nim (kurtyny można stosować także na zewnątrz).