Wybrałam płot z betonu

Wybrałam płot z betonu

4 grudnia, 2017 Budownictwo 0

Każda działka musi być ogrodzona. Jednak nie każde ogrodzenie jest ładne czy praktyczne. Mi przede wszystkim zależało na tym, by sąsiedzi nie mogli mi zaglądać na posesję. Miałam sąsiadów z trzech stron, a dom był przy ruchliwej ulicy. Potrzebne było mi solidne i trwałe ogrodzenie.

Płoty betonowe a prywatność na działce

wytrzymałe płoty betonoweDlatego też żadne nowomodne ogrodzenia panelowe czy siatki nie wchodziły w grę. Musiałabym koło nich posadzić tuje i czekać aż urosną, by stworzył się żywopłot. Ogrodzenie drewniane już było lepsze, choć nieidealne. Drewno trzeba często konserwować a i tak się trochę niszczy. Dlatego też uznałam, że wytrzymałe płoty betonowe to najlepsze rozwiązanie. Nie są one wcale takie brzydkie jak ludzie myślą. Góra jest lekko ażurowa, a na dole są jakby tłoczone wzory. Dzięki temu płot nie wygląda jak betonowa płyta. Do tego mój płot jest w kolorze białym, a nie szarym, został pomalowany. Ustawiłam go z przodu posesji, jak również tam, gdzie sąsiedzi jeszcze nie ogrodzili swojej części działki. Jedynie z dwóch stron musiałam założyć siatkę cieniującą, by cieszyć się prywatnością. Płoty betonowe są wytrzymałe, mocne i trwałe. Są zabetonowane w ziemi, by dobrze się trzymały, mają także solidną podstawę i mocowanie. Nie ma opcji, by coś się z nimi stało. W dodatku zamówiłam opcję z impregnacją betonu, więc nie muszę się obawiać żadnych pęknięć i szczelin w betonie. Za usługę także nie zapłaciłam wiele, a przynajmniej sama nie muszę się zajmowac hydrofobizacją betonu.

Płoty betonowe to rozwiązanie znakomite dla każdej osoby, która ceni sobie prywatność na posesji, jak i trwałe ogrodzenia. Ich cena jest bardzo korzystna, znalezienie dobrej firmy nie jest trudne, a na pewno każdy kupujący będzie zadowolony z takiego dobrego zakupu.