Wygoda i piękno bielizny koronkowej

Jubilerskie nowości

Wygoda i piękno bielizny koronkowej

11 października, 2018 Moda 0

 

Od kilku lat prowadzę swój mały sklepik z bielizną, który ostatnio zyskał bardzo na popularności dzięki nowemu asortymentowi, jaki sprowadziłam. Staram się śledzić trendy panujące w świecie bielizny, ale również chcę sprostać oczekiwaniom moich klientek.

Moda na bieliznę koronkową

bielizna damska koronkowaMieszkam w małym mieście, gdzie jeszcze niedawno praktycznie nie istniały dobre sklepy z bielizną. Kiedy chciałam kupić sobie nowy komplet bielizny czy po prostu nowe majtki lub stanik, musiałam jeździć do większego miasta, które jest oddalone od naszego o ponad godzinę jazdy samochodem. Do tego oczywiście należy dołożyć korki oraz stanie na światłach i nietrudno się domyślić, że chcąc zakupić jedną małą rzecz, musiałam poświęcać na to ponad cztery godziny. Dlatego kilka lat temu otworzyłam swój sklep z bielizną w moim mieście i zawsze starałam się spełniać oczekiwania klientek, ale także śledzić to, co obecnie jest modne. Bielizna damska koronkowa jest obecnie bardzo na topie i najczęściej występuje w wariantach z materiałem prześwitującym lub jako ozdoba tradycyjnego stanika i majtek. Postanowiłam więc uzupełnić asortyment swojego sklepu właśnie o taką bieliznę i szybko spostrzegłam, że naprawdę jest na nią ogromne zapotrzebowanie. Klientki były niezwykle zachwycone nowym towarem, co niezwykle mnie ucieszyło. Starałam się sprowadzić do swojego sklepu każdy rodzaj bielizny koronkowej, aby każda kobieta mogła wybrać coś dla siebie, a to bardzo ważne ponieważ jak wiadomo, wszyscy mamy inne gusta.

Bielizna koronkowa ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim dzisiejsze koronki umieszczane na bieliźnie w niczym nie przypominają tych sprzed wielu laty, kiedy koronki potrafiły strasznie gryźć obcierać. Dzisiaj bielizna ta jest bardzo delikatna i wygodna, a jej noszenie nie powoduje żadnego dyskomfortu.