Wyładowuję agregaty prądotwórcze

Wyładowuję agregaty prądotwórcze

8 grudnia, 2016 Praca 0
agregaty prądotwórcze

Ogólnie to pracuję w transporcie, ale często jak są jakieś większe dostawy, to kierownik wysyła mnie na magazyn, żebym pomagał chłopakom. Mi to nie przeszkadza, zwłaszcza, że dzięki temu dostaję dodatkową premię uznaniową od szefa. Ostatnio było u nas dużo pracy i w ciągu tygodnia to na magazynie pomagałem przez cztery pełne dni.

Agregaty prądotwórcze są ważne

agregaty prądotwórczeDzisiaj szef przyszedł do mnie z prośbą, żebym i tym razem pomógł, bo przyjechały agregaty gazowe LPG a na magazynie jest ograniczony skład pracowników. No tak, jest okres urlopowy i nie ma się co dziwić. Już wypakowywałem agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla to sprawnie pomogę chłopakom i raz dwa sobie ze wszystkim poradzimy. Kiedy poszedłem do magazynu przez tylne wyjście to widziałem, że stał już tir pod bramą a chłopaki wypakowywali agregaty gazowe Gaz ziemny i od razu podbiegłem, żeby od razu im pomóc. Wypakowaliśmy wszystkie agregaty gazowe do południa i mogliśmy już pracować w środku. Kierowca odjechał a my podzieliliśmy się obowiązkami jak zwykle. Każdy ustawiał agregaty stacjonarne w wyznaczonych miejscach i przyznam, że nasza współpraca jest naprawdę świetna, bo jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś tak doskonale ze sobą współpracował. Kiedy chłopakom zostały ostatnie cztery agregaty stacjonarne to powiedzieli, że mogę wracać do siebie, bo zresztą już sobie poradzą. Wróciłem więc do biura i zjadłem śniadanie, które na mnie od rana czekało. Od szefa dowiedziałem się, że to są nowe profesjonalne agregaty prądotwórcze, które zaoferował nam nowy producent.

Zauważyłem od razu, że pochodzą od innego producenta, ale w sumie nie dopytywałem o szczegóły. Jutro mam zorganizować kilka transportów i szef powiedział, że będę pracował cały dzień u siebie. To był fajny dzień i szybko mi zleciał.

Więcej w temacie można znaleźć na: www.gen-sys.pl