Wypełniłam zmarszczki kwasem hialuronowym

Wypełniłam zmarszczki kwasem hialuronowym

19 stycznia, 2018 Uroda 0

Przez długi czas nie byłam zadowolona z tego jak wygląda moja skóra. Szczególnie jeżeli chodzi o okolice pod oczami i skórę między brwiami. Bardzo chciałam zrobić coś z tymi obszarami na mojej twarzy, które mi się nie podobały. Zdecydowałam skorzystać z jakiegoś zabiegu na skórę.

Kwas hialuronowy pozytywnie wpływa na skórę

Kwas hialuronowy - zabiegi w RzeszowieWydawało mi się, że na moje problemy ze zmarszczkami i skórą pomoże mi kwas hialuronowy. Dużo czytałam o nim w Internecie i wydawał mi się idealny. Żeby znaleźć odpowiedni gabinet kosmetyki estetycznej wpisałam w wyszukiwarkę frazę „kwas hialuronowy – zabiegi w Rzeszowie” i wybrałam gabinet z najlepszymi opiniami. Zależało mi korekcji doliny łez i cieni pod oczami, ponieważ w moim przypadku cienie pod oczami są jednym z moich największych kompleksów. Żeby je zakryć potrzebuję naprawdę dobrego korektora o ciężkiej konsystencji, co nie zawsze wygląda dobrze. Nie lubię mocnego makijażu, a więc nie lubię nakładać takiej ilości korektora na delikatną skórę pod oczami. Interesował mnie też zabieg wygładzania lwiej zmarszczki. Po rozmowie z pracownicą gabinetu kosmetyki estetycznej o moich oczekiwaniach ona również zaproponowała mi zabieg z kwasem hialuronowym. Z tego co mi powiedziała, kwas hialuronowy jest najczęściej stosowanym produkt wypełniającym. To, co jest w nim takie niezwykłe to również to, że oprócz wypełniania zmarszczek stymuluje on również skórę. Dzięki temu skóra sama się regeneruje i poprawia się jej nawilżenie oraz elastyczność.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Szczerze mówiąc ciężko mi było uwierzyć, że tak będzie ale zgodnie z tym, co mówiła mi wcześniej dziewczyna wykonująca zabieg nawet kiedy kwas już się wchłonął i minęło kilka miesięcy od mojego zabiegu to zmarszczki są i tak o wiele płytsze niż przed zabiegiem. Nie jest o oczywiście taki efekt jak zaraz po zabiegu ale i tak moja bruzda na czole nie jest tak widoczna.