Zabieg depilacji laserowej – dla kogo?

Zabieg depilacji laserowej – dla kogo?

17 marca, 2018 Uroda 0

Wiele kobiet korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Jednym z nich jest zabieg depilacji laserowej polegający na usunięciu niechcianego przez nas owłosienia (z każdej części naszego ciała) poprzez wiązkę lasera, która wnika głęboko w skórę uszkadzając w ten sposób cebulkę włosa.

Dla kogo przeznaczona jest depilacja laserowa?

depilacja laserowa we WrocławiuMówi się, że zabieg depilacji laserowej przeznaczony jest dla osób, u których po tradycyjnych metodach depilacji takich jak wosk czy po goleniu się występują niepożądane skutki uboczne. Tymi skutkami najczęściej jest zaczerwieniona skóra, pieczenie, swędzenie a także ból w przypadku depilacji woskiem czy możliwość zacięcia się maszynką. Jednak z tego zabiegu korzysta wiele pań, które mają już dosyć tradycyjnych metod, które są czasochłonne bo zazwyczaj golenie nóg zajmuje od 20 do 30 minut a zabieg należy powtarzać co trzy lub cztery dni. W przypadku wosku efekty utrzymują się dłużej, ale za to musimy liczyć się z tym, że jest on dosyć bolesny, dlatego też osoby o niskim progu bólu się na niego nie decydują. Depilacja laserowa we Wrocławiu daje trwałe efekty pod warunkiem, że wykonamy serię zabiegów (od 4 do 8 w zależności od koloru i twardości włosa). Zabiegi te są bezbolesne, ale jedynie wykonywane przez doświadczonego specjalistę gwarantują nam, że nie wystąpią żadne skutki uboczne. I tutaj taka rada, żeby wybierać sprawdzone gabinety lub salony kosmetyczne a nie pierwszy lepszy bo oferują niską cenę za zabieg. Takie postępowanie jest nierozważne, ponieważ niedoświadczona osoba może źle nastawić urządzenie przez co może nas poparzyć.

Obecnie na rynku jest wiele salonów i gabinetów kosmetycznych, w których można skorzystać z tego typu zabiegu. Również w niektórych klinikach możemy z niego skorzystać. Jak już wspomniałam owłosienie możemy usunąć z każdej części naszego ciała, twarzy, dekoltu, pleców, brzucha, bikini, nóg, pach a nawet pośladków.