Zakup syfonu do kabiny prysznicowej

Zakup syfonu do kabiny prysznicowej

16 lipca, 2018 Wnętrze 0

Krzysztof, mój narzeczony, to zawzięty człowiek. Po trzech latach związku zaczęliśmy zastanawiać się nad wspólnym mieszkaniem, ale prędko okazało się, że mamy odmienny pogląd na wiele spraw. Nawet na to, czy w naszym uwitym gniazdku ma znajdować się prysznic czy wanna!

Wybór syfonu ze sklepu internetowego

Syfon do kabiny prysznicowejJa jestem gorącą zwolenniczką wanien, ponieważ długie kąpiele mnie odprężają. Krzysiu natomiast stawia na szybki, zimny prysznic, który pozwala mu szybko pozbyć się zmęczenia. Jako że jestem osobowością dosyć uległą, postanowiłam przystać na decyzję Krzysztofa – w naszym wspólnym mieszkaniu miał zatem znaleźć się prysznic. Jednakże bardzo ważne było dla mnie to, aby był on nie tylko estetyczny, ale i solidny – aby kabina wytrzymała jak najdłużej. Dlatego postanowiłam zadbać o to, aby każdy element był jak najwyższej jakości – a przede wszystkim syfon do kabiny prysznicowej. Przejrzałam oferty producentów i zaskoczył mnie szeroki wybór syfonów! Były tam odpływy niskie, wysokie, takie standardowe, jak i klik klak. Były to syfony plastikowe, jak i metalowe wykończone w sposób chromowany. Tak szeroki wybór był zadziwiający, do tej pory myślałam, że syfon jest jeden i nie ma tutaj nad czym się zastanawiać. Rzeczywistość okazała się inna. Nie wiedziałam, jaki syfon sprawdzi się w kabinie zamówionej przez Krzysztofa, dlatego zwróciłam się po radę do sklepu internetowego. Tam mi doradzili – zakupiłam rzeczony syfon. Potem Krzysztof zamontował go i był tak zachwycony ze swego dzieła! Syfon służy nam po dziś dzień, nie zapycha się, jeszcze ani razu go nie wymienialiśmy!

Oczywiście Krzysztof uważa, że sprawna kabina prysznicowa to jego zasługa, ja jednak wiem, że gdyby nie mój wybór syfonu do kabiny, mogłoby skończyć się o wiele gorzej! Teraz gdy biorę prysznic, włączam funkcję hydromasażu i mogę całkowicie się odprężyć wiedząc, że syfon działa jak należy.