Zalety nawozu biohumus do storczyka

Jubilerskie nowości

Zalety nawozu biohumus do storczyka

22 marca, 2019 Ogród 0

 

Chcemy, żeby nasz dom był pięknie udekorowany i był pełen kwiatów. Jednak ich wymagania czasem są troszkę większe niż zwykłe podlewanie wodą. Kupując daną roślinę musimy poczytać trochę o jej specyficznych wymaganiach co do pożywienia czy podłoża.

Jak używać biohumus do storczyka?

biohumus do storczykówNajlepsze do roślin w naszym domu są oczywiście nawozy naturalne, które dodawane do kwiatów nie wydzielają żadnych niebezpiecznych dla naszego zdrowia substancji. Biohumus do storczyków jest właśnie jednym z takich nawozów. Pochodzi od dżdżownic kalifornijskich jest naturalny i idealny na kwitnienie storczyków. Produkuje się go z selekcjonowanych oborników uszlachetnionych przez wyżej wymienione dżdżownice, które podnoszą znacznie zawartość pozytywnej dla roślin mikroflory. Zawiera on także niezbędną dla roślin próchnicę pokarmową. Wpływa na lepszy wzrost, rozwój, kondycję oraz oczywiście kwitnienie kwiatów. Jest poza tym bezpieczny dla naszego zdrowia oraz dla zwierząt i środowiska. Nie można go przedawkować, jest wygodny w użyciu.  Rozcieńcza się go w wodzie w odpowiednim stężeniu. Można go też użyć w skrajnych przypadkach do odratowania kwiatów. Powoduje ponad to zdrowe wybarwienie liści i kwiatów.  Zazwyczaj est sprzedawany w litrowych butelkach, a dawkuje się go w ilości nakrętek. Tylko jego regularne stosowanie sprawi, że będą osiągalne efekty w postaci bujnego wzrostu i rozwoju. Nawóz jest doceniony przede wszystkim przez miłośników tych kwiatów a przecież są one bardzo wymagające.

Dbanie o roślinę jest podstawą, która pozwoli nam cieszyć się z pięknych kwiatów ozdabiających nasz dom i wprawiających w zachwyt gości. Tym bardziej, jeśli dobrze zajmiemy się daną rośliną, efekt będzie dużo szybszy i ,,odwdzięczy” nam się ona ozdabiając nasz dom.