Zegar imitujący płytę winylową

Zegar imitujący płytę winylową

30 sierpnia, 2018 Wnętrze 0

Każdy z nas ma jakąś pasję, coś, czemu poświęca swój wolny czas. Niektórzy z nas utożsamiają się ze swoim hobby do tego stopnia, że lubią to uzewnętrzniać na różne sposoby. Przykładem mogą być koszulki z nadrukami ulubionej marki samochodu, czy elementy wystroju domu związane z ważną dla nas dziedziną. Jedną z bardziej popularnych pasji wśród ludzi jest muzyka.

Płyta winylowa wskazująca godzinę

zegar z płyty winylowejSzeroko rozumiana muzyka jako hobby może przejawiać się na różne sposoby. Jedni po prostu uwielbiają jej słuchać – mając swoje ulubione gatunki, czy zespoły. Inni kolekcjonują płyty, czy starodawne kasety z muzyką. Jeszcze inni pasjonują się grą na instrumentach, a kolejni swoje zainteresowanie muzyką przejawiają w turystyce koncertowej. Chcąc wyrazić swoją pasję i pokazać ją innym możemy skorzystać z wielu rozwiązań. Jednym z nich jest tematyczny wystrój wnętrza naszego domu, czy pokoju. Dopełnieniem takiego wnętrza z powodzeniem może być zegar z płyty winylowej. Jest to nie tylko klimatyczna ozdoba, nawiązująca ku zamiłowaniu do muzyki, ale także funkcjonalny i praktyczny przedmiot. W zasadzie taki zegar sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, nie tylko u melomanów. Doskonale nadaje się on także do restauracji, czy kawiarni z muzycznym klimatem i takową aranżacją wnętrza. Jest to zatem bardzo uniwersalny i praktyczny przedmiot, pełniący dwie główne funkcje – ozdobną i odmierzającą czas.

Jeśli chcesz pokazać swoje zamiłowanie do muzyki, lub chcesz nadać nieco wytworności i klimatu w swoim wnętrzu, powieś na ścianie zegar imitujący płytę winylową. Jest to dekoracja funkcjonalna, która ze względu na swój wygląd pasować będzie do niemalże każdego wystroju czterech ścian. Nie musisz być zatem muzykiem, aby móc się cieszyć takim zegarem.