Zięć pani Małgosi wypierze moje dywany

Zięć pani Małgosi wypierze moje dywany

11 października, 2017 Usługi 0

Powoli zbliżają się święta i postanowiłam zdecydować się na generalne wiosenne porządki. Niestety nie mam czasu żeby sama je wykonać więc poszukam ekipy, która zrobi to za mnie. Znalazłam w internecie wiele osób, które świadczą takie usługi. Postawiłam na panią, która jest polecana przez wiele osób.

Szukam firmy do wyprania dywanu

pranie dywanów BiałystokPani Małgosia przyszła do mojego mieszkania żeby zobaczyć co dokładnie miałaby posprzątać. Musiałyśmy omówić wszystkie kwestie żeby każda ze stron była zadowolona. Ja już wiem jaką kwotę muszę przygotować Pani Małgosi i jaki będzie czas sprzątania mojego mieszkania. Pani Małgosia zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest już starsza osobą ale ma w sobie dużo siły i pasji. Powiedziałam Pani Małgosi, ze chciałabym także wyprać dwa dywany z mojego mieszkania. Poleciła mi firmę swojego zięcia. Pranie dywanów Białystok jest zajęciem od wielu lat. Jej zięć ma swoją firmę od kilku lat. Otwierał ją jako pierwszy w naszym mieście i szybko jego firma się rozwinęła. Ja nigdy nie korzystałam z pomocy fachowców. zazwyczaj sama czyściłam dywany za pomocą środków, które można kupić w sklepie. W tym roku nie mam jednak czasu ze względu na awans, który otrzymałam jakiś czas temu. Pani Małgosia dała mi namiary na swojego zięcia a ja postanowiłam od raz do niego zadzwonić. Pan Artur był tak samo miły jak jego teściowa. Powiedział, ze jak najbardziej może podjechać i odebrać dywany z mojego mieszkania choćby dzisiaj.

Dywany zostaną przez niego zabrane do firmy, w której zostaną porządnie wyprane przy pomocy odpowiednich środków a także wysuszone. Wyczyszczone i suche dywany zostaną dostarczone do mojego mieszkania w umówionym terminie. Nie będę musiała martwić się o transport bo wszystko jest gwarantowane przez firmę.