Zlecenie zaprojektowania hali przemysłowej

Zlecenie zaprojektowania hali przemysłowej

15 maja, 2018 Budownictwo 0

 

Kupiłem kawałek ziemi, co do której już miałem jasno określone plany. Zamierzałem postawić tam swoją halę przemysłową, bo firma mi się rozrastała i nie miałem już zbyt wiele miejsca. Halę chciałem mieć dostosowaną do swoich potrzeb i dlatego postanowiłem zlecić jej zaprojektowanie. 

Profesjonalnie zaprojektowana hala przez początkującego pracownika

projektowanie hal przemysłowychNa rynku było sporo firm oferujących gotowe hale, ale mnie takie rozwiązanie tym razem nie interesowało. Szukałem projektanta, który za niewielkie pieniądze wykonałby interesujący mnie projekt. Znalazłem kilka firm, które wykonywały projektowanie hal przemysłowych, jednak cena takiej usług nie odpowiadała mi do końca. Szukałem tanich usług i dlatego postanowiłem podjąć współpracę z człowiekiem, który na rynku był od niedawna. Posiadał jakieś tam doświadczenie i całkiem niezłe miał projekty dlatego właśnie do niego postanowiłem się odezwać. Ucieszył się z tego zlecenia, bo widocznie nie miał ich zbyt wiele w tym czasie. Wyjaśniłem mu dokładnie jakiej hali potrzebowałem dla swojej firmy przemysłowej a on wszystko uważnie notował. Ku mojemu zaskoczeniu obiecał wykonać projekt w ciągu kilku dni. Zaufałem temu młodemu człowiekowi i dałem mu szansę. Ze zlecenia wywiązał się w określonym czasie co już uznałem za jego ogromny atut. Był solidnym pracownikiem. Hala przemysłowa, którą dla mnie zaprojektował spełniała moje oczekiwania i byłem zadowolony z tej współpracy. Zapłaciłem mu za ten projekt i podziękowałem za udaną współpracę.

Budowę hali przemysłowej zleciłem swojemu znajomemu, który się w tym specjalizował. On sam uznał, że projekt został doskonale i szczegółowo wykonany. Pracownik, który dla mnie wykonał ten projekt zaimponował mi i zdecydowałem się go polecać swoim znajomym.