Zmiana wnętrza mieszkania teściowej

Zmiana wnętrza mieszkania teściowej

24 listopada, 2016 Wnętrze 0
roletki

Mam na imię Karolina. Z moją teściową Izą zawsze mnie chwali za dobry gust. Z mężem kupiliśmy mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkamy w miejscowości Bydgoszcz i bardzo dobrze nam się układa. Mamy dobrą pracę i staramy się o dziecko.

Nowe roletki w mieszkaniu

roletkiTeściowa, która jest najlepsza teściowa pod słońcem poprosiła mnie o pomoc. Często spędzamy razem czas. Umawiamy się na zakupy lub chodzimy razem do kina. Teściowa po filmie kiedy byłyśmy już na kawie poprosiła mnie o pomoc przy remoncie swojego mieszkania. Teść zawsze zgadzał się na wszystkie pomysły żony i on niestety nie doradzi teściowej. Umówiłyśmy się na sobotę. Na spokojnie podjedziemy do centrum do dużego sklepu, w którym można znaleźć wszystko. Teściowa ma mieszkanie dwupokojowe. W salonie planuje odświeżyć ściany i chce kupić nowe meble. W sypialnie marzy jej się duże łóżko i jakaś nowa komoda. Doradziłam jej również kupno nowych firanek i rolet. Teściowa była sceptycznie nastawiona ale jak przyjrzała się u nas w w mieszkaniu roletom w sobotę stwierdziła ze to dobre rozwiązanie. Rolety wewnętrzne odsłaniają od słońca w ciągu dnia a wieczorami dają przyjemny zmrok. Teściowa lubi kiedy w sypialnie jest ciemno. Dzięki temu łatwiej jej zasnąć. Rolety są teraz modne i można je dobrać do koloru mebli lub ścian. Rolety materiałowe nie są również takie drogie jak mogłoby się wydawać. Rolety dzień noc, które są u nas w salonie teściowej się nie podobają.

Teściowa woli tradycyjne roletki. Nasze zakupy w sobotę zaliczam do udanych. Wybrałyśmy rolety, farby a także pędzle, które przydadzą się przy malowaniu. Mój mąż z teściem pomalują wszystkie ściany i zamontują roletki. W naszym mieszkaniu także wspólnie robili remont i praca szła im bardzo sprawnie a efekt końcowy bardzo mi się podoba.

Czytaj więcej na: www.roletybydgoszcz.net