Zwalczanie szkodników przez ozonowanie i deratyzację

Zwalczanie szkodników przez ozonowanie i deratyzację

1 września, 2016 Usługi 0
karaluch

Nikt z nas nie lubi jak ktoś zaczyna u niego mieszkać na tak zwanego waleta, czyli za darmo. Nie da się ukryć, że w taki sposób w naszych domach oraz jego okolicach żyją wszelkiego rodzaju szkodniki.

Skuteczne ozonowanie również sposobem na karaluchy

karaluchPewnego dnia stwierdziłem , że przestanę być taki dobry dla tych stworzeń i wytępię je raz, a porządnie przy użyciu zdobycz obecnej techniki. Za cel numer jeden postawiłem sobie zwalczanie karaluchów, czyli stworzeń, przy których wybitnie brało mnie obrzydzenie. Do pozbycia się karaluchów wykorzystałem ozonowanie, które co prawda ma większe zastosowanie w dezynfekcji niż dezynsekcji, ale o dziwo sprawdza się i tu i tu, więc czemu bu nie skorzystać z obu tych walorów naraz. Kolejne w kolejce znalazły się szczury, do których pozbycia się wykorzystałem jedną jedną ze zdobyczy nowoczesnej techniki jaką jest deratyzacja. Cały zabieg przeszedł niezwykle szybko oraz gładko i można było przy nim zaobserwować różnicę jaka dzieli amatora od profesjonalisty. Jednak takie różnice same nie znikną i dlatego też ostatnim szkodnikiem, podobnie jak pierwszym, zająłem się osobiście. Taki temat jak zwalczanie kretów, był dla mnie oczywiście nowym tematem, ale z pomocą internetu, każdy może stać się małym ekspertem w każdej dziedzinie jeśli spędzi odpowiednio dużo czasu na czytaniu i przeglądaniu stron na dany temat. Tak właśnie jest w przypadku zwalczania kretów i już po kilku godzinach zajadłego czytanie dostępnej lektury poznałem aż pięć sposobów na pozbycie się ich z ogrodu.

Jak się później okazało była to widza zbędna, gdyż już pierwszy sposób był efektywny w stu procentach. Tymi wszystkimi sposobami wreszcie odkaziłem całą swoją posesję